foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

BABCIU! DZIADZIU! ŻYJCIE NAM 100 LAT!

W  dniach 21 i 22 stycznia swoje święto obchodzą wszystkie Babcie i wszyscy Dziadkowie. Nic nie jest w stanie zastąpić ciepła i serdeczności, jaką okazują swoim wnukom. Ze względu na pandemię nasi kochani Dziadkowie nie mogli nas odwiedzić w szkole. Choć nie możemy ich ugościć jak zawsze i cieszyć się wspólną obecnością, pragniemy, by wiedzieli, że pamiętamy o nich w dniu ich święta i na co dzień. Uczniowie klas 1-3 przygotowali dla swoich Dziadków drobne upominki i filmowe niespodzianki. Znalazły się tam podziękowania, życzenia i piosenki, którymi dzieci wyraziły wdzięczność za miłość oraz poświęcony dla nich czas. W tym wyjątkowym czasie Drogim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze: dobrego zdrowia i nieustającej radości z każdego dnia.

HSz
 

Czytany 148 razy