foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

X Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Teodorówce

18 stycznia w Centrum Integracji Społecznej w Teodorówce odbył się jubileuszowy X Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięli udział uczniowie szkół gminy Frampol. Uczestnicy pięknie zaprezentowali przygotowane utwory, a komisja oceniająca miała nie lada wyzwanie, by wyłonić laureatów.
Naszą szkołę reprezentowały dwie solistki: Nikola Żuk z klasy IV i Julia Leśniewska z klasy VII, a także trzy zespoły: Weronika Bielak, Joanna Bryła, Katarzyna Marzec z klasy II; Wiktoria Bielak, Marcelina Brzozowska, Lena Leśniewska z klasy III oraz Jakub Kaziród, Szymon Bryła i Piotr Grzywna z klasy IV.
Decyzją jury Julia Leśniewska zajęła III miejsce w kategorii klas VI-VIII, natomiast Wiktoria Bielak, Marcelina Brzozowska i Lena Leśniewska otrzymały wyróżnienie w kategorii klas III-V. Młodzi wokaliści dostali pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek, a zwycięzcom wręczono również statuetki.
Gratulujemy udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.

Czytany 110 razy