foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

„Mała książka – wielki człowiek”

W bieżącym roku Instytut Książki prowadzi kolejną edycję kampanii „Mała książka-wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci w różnych grupach wiekowych. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy dopiero rozpoczynają naukę w szkole podstawowej czyli pierwszaków. Aby zachęcić dzieci do częstego sięgania po książki i regularnego czytania, zarówno samodzielnego, jak i z udziałem rodziców, dziadków i nauczycieli Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu podarowało każdemu uczniowi klasy pierwszej naszej szkoły specjalną Wyprawkę Czytelniczą. Dzięki niej chcemy rozbudzić dziecięcą wyobraźnię, wrażliwość i nigdy nie kończącą się pasję czytania, zdobywania wiedzy i stałego poszerzania horyzontów.

EK

Czytany 132 razy