foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Nauka języków prosta, jak jeszcze nigdy dotąd! Program Insta.Ling w naszej szkole.

W I semestrze roku szkolnego 2021/2022 nasza szkoła przystąpiła do XVII Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół. Czas trwania bieżącej edycji to semestr zimowy. Do Programu dołączyły klasy IV-VIII. Insta.Ling pomaga uczniom w skutecznej nauce słownictwa i struktur językowych. Pracę uczniów koordynuje nauczyciel języka angielskiego - Aneta Sitarz.
Czym jest Program Instaling dla Szkół?
Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel dostaje szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela i uczniów. Insta.Ling jest aplikacją do szybkiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów. Insta.Ling pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników.
Więcej informacji dostępnych na stronie:  https://instaling.pl/ .

AS

Czytany 82 razy
Więcej w tej kategorii: « “Projekt Krokus” Szkoła do hymnu »