foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Turniej Powiatowy 25. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego

W piątek 12 listopada w Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się Turniej Powiatowy 25. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego przebiegającego pod hasłem „Śmiechem-żartem”. Wzięło w nim udział trzech uczniów naszej szkoły: Szymon Bryła, Jakub Kaziród oraz Piotr Grzywna z klasy IV, którzy zostali wcześniej laureatami eliminacji szkolnych.
Poziom tegorocznych zmagań konkursowych był bardzo wysoki. Swoje umiejętności prezentowali nie tylko uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, ale także dorośli. Temat przewodni eliminacji wymagał natomiast opanowania sztuki rozśmieszenia słuchaczy. Reprezentanci naszej szkoły sprostali temu trudnemu zadaniu. Pięknie wygłosili przygotowane przez siebie wiersze, wykazując się przy tym niebywałą umiejętnością rozbawienia publiczności.
Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Piotr Grzywna i Jakub Kaziród znaleźli się dodatkowo wśród grona wyróżnionych recytatorów.
Gratulujemy wszystkim chłopcom wspaniałych występów, tym bardziej że był to ich sceniczny debiut przed tak dużą publicznością. Życzymy dalszych sukcesów w konkursach recytatorskich.

Czytany 121 razy