foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Dzień Chłopaka w oddziałach przedszkolnych

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

30 września chłopcy z grupy 3-5-latków oraz chłopcy z grupy 6-latków obchodzili swoje święto „Dzień Chłopaka”. Uczciliśmy je wyjątkowymi zabawami, podczas których chłopcy rywalizowali ze sobą w kilku konkurencjach. Dziewczynki, które tego dnia pełniły funkcję „Jury”, wybierały m.in. „Mistera Najszybszego Liczenia”, „Piłkarskiego Mistrza”, ”Najbardziej Wysportowanego Mistera”, „Najbardziej Rozskakanego Mistera” oraz „Mistrza Samochodowej Kierownicy”. Chłopcy wykazali się wielkim zaangażowaniem i sprostali swoim zadaniom. Zostali nagrodzeni brawami oraz pamiątkowymi dyplomami. Chłopcy z zerówki otrzymali tego dnia upominki przygotowane przez rodziców.

DGŚ

Czytany 25 razy