foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Spotkanie opłatkowe w oddziale przedszkolnym

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spotkania i wspólnego kolędowania. Świąteczny nastrój zapanował  również w naszej grupie. 22 grudnia odbyło się wigilijne spotkanie w grupie dzieci 3-4-letnich. Bożonarodzeniowy klimat dopełniały okolicznościowe dekoracje, lampki, choinka oraz odświętnie nakryty stół z poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd.Wigilia w naszej grupie upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze, na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają  wzajemne relacje oraz integrują. Dzieci życzą wszystkim Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :)

Czytany 67 razy
Więcej w tej kategorii: « Dokarmiamy ptaki Przedszkolna Wigilia »