foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Witaj Święty Mikołaju!

Święty Mikołaj co roku odwiedza wszystkie grzeczne dzieci. Tak też było w zerówce. 4 grudnia grzecznych starszaków odwiedził Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci do przedszkola przyszły pięknie ubrane na czerwono, w mikołajowych czapkach na głowach. Od rana przez okno wyglądały, czy Mikołaj nie zbliża się do naszego przedszkola. Przedszkolaki były radosne i uśmiechnięte a gdy znaleźli się blisko Mikołaja - były zawstydzone. Starszaki Świętego Mikołaja przywitały wierszykami oraz piosenką. Mikołaj oprócz worka pełnego prezentów przywiózł ze sobą mnóstwo uśmiechu. Święty Mikołaj zachęcał dzieci, aby były grzeczne i słuchały pani w przedszkolu oraz rodziców w domu. Święty Mikołaj osobiście wręczył paczkę przedszkolakom, a w niej dla każdego coś dobrego. Starszaki również przygotowały skromny upominek dla Mikołaja, ale żeby go dostać Mikołaj musiał zatańczyć z przedszkolakami taniec. Mikołaj w tańcu wypadł rewelacyjnie. Tak bardzo oczekiwaną przez dzieci wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości.

Czytany 116 razy