foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

,,Proszę państwa, oto miś... "

W dniu 25 listopada przedszkolaki z grupy 5-6-latków uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misia nie mija. W tym dniu przedszkolaki mogły zobaczyć dom misia Teddy Eddie, gdzie uczestniczyły w grach i zabawach w języku angielskim. Każde dziecko miało okazję przedstawić swojego misia oraz opowiedzieć o nim. Poznały też historię święta, uczestniczyły w zabawach ruchowych, rozwiązywały zagadki muzyczne oraz wykonały pracę plastyczną. Na koniec każdy mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie w ,,misiowej" ramce. Misia można przytulić, a nawet powierzyć każdy sekret. Jest codziennym towarzyszem w chwili radości i smutku i dlatego właśnie dla każdego dziecka jest tak ważny.

Czytany 125 razy