foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Dublet na zawodach szachowych

Dwa pierwsze miejsca w swojej kategorii wiekowej zajęli uczniowie naszej szkoły w XIX SZKOLNYCH INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POWIATU BIŁGORAJSKIEGO W SZACHACH. Dnia 18 lutego w GOSiR w Biszczy odbyły się kolejne mistrzostwa powiatowe w indywidualnych szachach. W zawodach udział wzięło ponad 100 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych naszego powiatu Naszą szkołę reprezentowało czterech chłopaków: Czajka Rafał, Kozak Jakub, Liwak Bartosz, Dubaj Kacper. Po grach systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, gdzie gra toczyła się losowo (każdy zawodnik z każdej grupy wiekowej mógł stoczyć pojedynek) wyłoniono zwycięzców poszczególnych kategorii. Pierwsze miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wywalczył Jakub Kozak zdobywając 5 pkt., drugi był Rafał Czajka - zdobywca 4,5 pkt. Na kolejnych pozycjach uplasował się Bartosz Liwak - 6 miejsce, któremu zabrakło remisu w jednym meczu do 3 miejsca. Kacper Dubaj ostatecznie zakończył zmagania na 11 miejscu. Serdecznie gratulujemy.

Czytany 157 razy