foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Bezpieczne wakacje

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas - wakacje. Będzie to okres zabawy i nowych przeżyć. Korzystając z czasu wolnego nie należy zapominać jednak o bezpieczeństwie. Musimy zwracać uwagę na różne zagrożenia podczas wakacyjnego wypoczynku, aby po jego zakończeniu pozostały tylko dobre wspomnienia. W ostatnim dniu nauki szkolnej zorganizowany został krótki apel, podczas którego przewodniczący Samorządu Uczniowskiego przypomniał zebranym uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa w czasie wypoczynku nad wodą, zabaw na świeżym powietrzu, czy też jazdy rowerem. W czasie spotkania zostały również wręczone dyplomy i upominki dla uczniów za udział w konkursach. Życzymy wszystkim uczniom cudownych, niezapomnianych, pełnych wrażeń i nowych przeżyć i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!!!

AS

Czytany 113 razy