foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Koncert Laureatów Turnieju Wojewódzkiego 38 Małego Konkursu Recytatorskiego

W dniu 5 czerwca 2019 mieliśmy zaszczyt wziąć udział w Koncercie Laureatów Turnieju Wojewódzkiego w siedzibie WOK-y w Lublinie. Mały Konkurs Recytatorski odbywa się pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk. Julia Leśniewska z klasy IV - finalistka etapu powiatowego - znalazła się wśród 56 najlepszych recytatorów w kategorii klas IV-VI w województwie. Nasza recytatorka dostarczyła publiczności wielu przyjemnych wrażeń, prezentując na scenie wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”. W dowód uznania otrzymała od jury tym razem podziękowanie. Mamy nadzieję, że to dopiero początek pięknej i świadomej recytacji naszej uczennicy Julii. Życzymy sukcesów w kolejnych latach. Jak widać na zdjęciu, takie wyjazdy to też dobra okazja do zawierania nowych przyjaźni.

MS

Czytany 108 razy
Więcej w tej kategorii: « Wyjazd na mecz Dzień Patrona »