Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.

Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola świętowały swoje święto. W tym roku dzieci z oddziału 5-6-latków zaprosiły swoich młodszych kolegów z grupy 3-4-latków na wspólne gry i zabawy. Pierwszym punktem imprezy była nauka hymnu przedszkolaka, dzieci z wielkim zaangażowaniem uczyły się nowej piosenki. Następnie miała miejsce prezentacja wierszy, piosenek i zabaw dla drugiej grupy. Po występach odbyły się wspólne zabawy, mające na celu integrację dzieci z dwóch oddziałów. Na zakończenie pan dyrektor Stanisław Saj złożył dzieciom najlepsze życzenia z okazji ich święta.
W tym dniu nie brakowało uśmiechu i radości na twarzach naszych przedszkolaków.

MW