foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.

Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola świętowały swoje święto. W tym roku dzieci z oddziału 5-6-latków zaprosiły swoich młodszych kolegów z grupy 3-4-latków na wspólne gry i zabawy. Pierwszym punktem imprezy była nauka hymnu przedszkolaka, dzieci z wielkim zaangażowaniem uczyły się nowej piosenki. Następnie miała miejsce prezentacja wierszy, piosenek i zabaw dla drugiej grupy. Po występach odbyły się wspólne zabawy, mające na celu integrację dzieci z dwóch oddziałów. Na zakończenie pan dyrektor Stanisław Saj złożył dzieciom najlepsze życzenia z okazji ich święta.
W tym dniu nie brakowało uśmiechu i radości na twarzach naszych przedszkolaków.  

MW

Czytany 1103 razy