foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą odprawioną przez księdza kanonika Adama Czupicha. W uroczystościach oprócz dzieci i rodziców, na czele z Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Teodorą Rapa, udział wzięła Kierownik Samorządowego Ośrodka Oświaty we Frampolu Pani Barbara Małek. Dyrektor szkoły Pan Stanisław Saj przywitał wszystkich serdecznie, w szczególności najmłodsze dzieci i przedstawił najważniejsze informacje dotyczące nowego roku szkolnego. Nawiązał też do rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, po czym wszyscy minutą ciszy oddali hołd poległym w walce żołnierzom. Następnie w imieniu własnym oraz władz gminy Frampol życzenia z okazji nowego roku szkolnego złożyła Pani Barbara Małek. Po głównej uroczystości uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów i przyjemności z uczęszczania do szkoły.

AS

Czytany 847 razy