foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7

VIII Gminny Konkurs Wiedzy o Św. Janie Pawle II

18 maja w naszej szkole odbył się już po raz VIII Gminny Konkurs Wiedzy o Św. Janie Pawle II dla szkół z gminy Frampol. Uczniowie zmagali się z pytaniami o życiu naszego Wielkiego Rodaka Św. Jana Pawła II.Komisja w skład której weszli wszyscy opiekunowie uczestników sprawdziła prace a dyrektor szkoły Stanisław Saj dokonał podsumowania i wręczył nagrody i dyplomy. Miejsce I przypadło uczniowi SZS we Frampolu Kacprowi Skibie. Miejsce II zajęła uczennica naszej szkoły Julia Czajka. Natomiast o miejscu III zdecydowała dogrywka w której uczestniczył nasz uczeń Rafał Czajka i Kacper Karwat z SZS we Frampolu.Ostatecznie miejsce III zdobył Kacper a Rafał musiał zadowolić się miejscem IV.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez proboszcza parafii Radzięcin ks. Adama Czupicha, który zaszczycił nas swoją obecnością.

Serdecznie  dziękujemy ks. proboszczowi jak również wszystkim uczestnikom konkursu.
HK
Czytany 574 razy